Usługi i realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nasz zakład usługami szklarskimi

Daszki szklane

Wykonujemy estetyczne, lekkie, a zarazem solidne i bezpieczne zadaszenia szklane. Daszek zbudowany ze stali nierdzewnej oraz ze szkła hartowanego i laminowanego zapewnia wysoką trwałość konstrukcji, oraz nie zaburza wizualnie konstrukcji budynku z racji swojej przezroczystości.

Drzwi szklane

Wykonujemy wysokiej jakości drzwi szklane, dzięki którym wnętrza nabierają nowoczesnego, a zarazem eleganckiego wyglądu oraz zwiększa się ich użyteczność. Drzwi otwierane w jedną stronę można montować w standardowych futrynach, gdzie mamy do czynienia z bocznymi, systemowymi zamkami.

Balustrady szklane

Tutaj do napisania tekst odnośnie szklanych balustrad. Szklane balustrady pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i do tradycyjnych. Sprawiają, że wnętrza stają się bardziej eleganckie oraz przestrzenne.

Szklane ścianki działowe

Szklana zabudowa pozwala na wydzielenie w pomieszczeniu gabinetu do pracy, garderoby, dobrze oświetlonej łazienki. A może szukasz rozwiązania, które sprawi, że wnętrza staną się bardziej przestrzenne i nowoczesne?

Kabiny prysznicowe na wymiar

Budujemy kabiny prysznicowe na specjalne zamówienie, dla osób, które cenią sobie oryginalne rozwiązania i których nie zaspokaja oferta tradycyjnych sklepów. Wyróżniają nas ciekawe i funkcjonalne aranżacje, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Doradzimy, zbudujemy i zamontujemy kabinę Twoich marzeń!

Szkło lacobel, panele szklane

Materiały te stanowią doskonałą powierzchnię, którą można wypełnić kuchenną przestrzeń pomiędzy blatem a szafkami, elementy szklane mogą stanowić również dekorację wielu innych pomieszczeń. Szkło Lacobel oraz panele szklane znajdują zastosowanie w niezliczonej liczbie realizacji, wystarczy odrobina kreatywności, aby wzbogacić dowolne wnętrze.

Fototapety w szkle

Fototapety stanowią bardzo nowoczesną, atrakcyjną i trwała forma dekoracji ścian – zarówno w kuchni jak i innych pomieszczeniach. Dzięki zaawansowanej technologii druku można udekorować ścianę na dowolny sposób — wybierając fototapetę z galerii lub zamawiając tapety z własnego zdjęcia.

Fazowanie i szlifowanie szkła

Proces fazowania polega wytworzeniu na krawędzi szklanej tafli szerokiej fazy, inaczej ujmując w wyniku tego procesu, następuje załamanie powierzchni szkła, dzięki czemu osiągamy niezwykły i przykuwający uwagę rezultat wizualny. Płaszczyzna załamująca światło na szlifie fazy nadaje elementom szklanym bardzo elegancki i stylowy wygląd.

Hartowanie szkła

Hartowanie szkła ma na celu zwiększenie jego wytrzymałości mechanicznej oraz odporności na różnicę temperatur. W wyniku tego procesu w warstwach powierzchniowych szkła powstają naprężenia ściskające, dzięki którym zyskuje wymienione właściwości. Tak obrobiony materiał nazywany jest szkłem bezpiecznym ze względu na specyficzne zachowanie w przypadku rozbicia – kruszy się na drobne kawałki niemające ostrych krawędzi.